Pleksi Kutu Harf Tabela Modelleri

pleksi kutu harf tabela , pleksi kutu harf tabela modelleri , pleksi ışıklı kutu harf tabela , led modüllü pleksi kutu harf tabela , sarı pleksi kutu harf tabela , kırmızı pleki kutu harf ttabela , beyaz pleksi kutu harf tabela , tabelacılar.

 

Pleksi Kutu Harf Tabela Sistemleri çoğalan tabela çeşitleri ile tabela sektörü içerisinde en önemlilerinden biridir. Kutu harf tabelasistemlerine günümüzce sıkça rastlamaktayız.

Pleksi kutu harf tabelalarında renkli, transparan renkli, buzlu, şeffaf, fosforlu renkli, simli ve lümen gibi çeşitleri bulunan plastik cam kullanılmaktadır.

Klasik cama oranla darbelere karşı 6 kat daha dayanıklıdır. Klasik camdan daha hafiftir ve aynı kalınlıktaki cama göre ısıyı %25 daha az iletir.Tabela yapımı dışında da birçok alanda kullanılmaktadır.

Örneğin; vitrin stantları, yatak başları, hediye eşyaları, takı, dekorasyon ve iç mimari, aydınlatma elemanları, banyo ve mutfak aksesuarları, ev ve büro mobilyaları, endüstriyel alanlardır…

 

kutu harfler, tabela üzerindeki en sağlam ve en dayanıklı ürünlerdir. kutu harflerin birkaç çeşidi bulunmaktadır. piyasada en çok kullanılan türleri; paslanmaz kutu harf, alüminyum kutu harf, pleksi kutu harf’dir. parlak bir yüzeye sahip olması nedeniyle diğer tabelalara göre çok daha dikkat çekicidir. geceleri ışıklı ortam olmadığından dolayı görünmelerinin sorun olması dolayısıyla, kutu harflerin içine veya altına ışık da eklenebilir. kutu harfler tabela üzerine uygulandığı gibi aynı zamanda direk mermer zemin veya duvar zemine de uygulanabilir. maliyet olarak her ne kadar diğer tabela türlerinden maliyetli olsalarda reklam açısından bakıldığında çok daha etkili bir yere sahiptirler.


 

http://www.akupunkturtedavisi.gen.tr/akupunktur-zayiflama/